FORGOT YOUR DETAILS?

foto van de dag 21 oktober 2014

Tuesday, 21 October 2014 by

Tussen de buien door…

foto van de dag 20 oktober 2014

Monday, 20 October 2014 by

Door de poort bij Kasteel Heeswijk Dinther.

foto van de dag 19 oktober 2014

Sunday, 19 October 2014 by

Daar bij de waterkant…

foto van de dag 18 oktober 2014

Saturday, 18 October 2014 by

1/200 seconde,  f/4, 200mm en plat op de grond…;-)

foto van de dag 17 oktober 2014

Friday, 17 October 2014 by

Lekker herfstzonnetje vandaag…:-)

foto van de dag 16 oktober 2014

Thursday, 16 October 2014 by

Herfstjuweeltje.

foto van de dag 15 oktober 2014

Wednesday, 15 October 2014 by

Van onderen!

foto van de dag 14 oktober 2014

Tuesday, 14 October 2014 by

Wierook+Photoshop= Smoke Art. ;-)

foto van de dag 13 oktober 2014

Monday, 13 October 2014 by

Surfing on the web.

foto van de dag 12 oktober 2014

Sunday, 12 October 2014 by

Nog eentje van de CHV Noordkade, iets koelere witbalans. Kwestie van smaak. ;-)

foto van de dag 11 oktober 2014

Saturday, 11 October 2014 by

Fotootje bij de Koekbouw, CHV Noordkade in Veghel.

foto van de dag 10 oktober 2014

Friday, 10 October 2014 by

Jawel, volle maan!!

foto van de dag 9 oktober 2014

Thursday, 09 October 2014 by

foto van de dag 8 oktober 2014

Wednesday, 08 October 2014 by

De herfst, prachtig seizoen voor macro’s!

foto van de dag 7 oktober 2014

Tuesday, 07 October 2014 by

foto van de dag 6 oktober 2014

Monday, 06 October 2014 by

Behalve blingbling trucks en heel veel tractors waren er ook demonstraties op het motorcrossterrein bij Trekkertrek in Boerdonk. Voor de geïnteresseerden: beweging op de achtergrond in beeld gebracht door de camera mee te bewegen met de motor. Instellingen: 1/60 seconde,  F/5, iso 100, 185 mm.

foto van de dag 5 oktober 2014

Sunday, 05 October 2014 by

Blingbling truck op de Trekkertrek in Boerdonk.

Een handige app op je smartphone of tablet die je niet mag missen als je een Eos Canon camera met WiFi hebt: de Eos Remote app.
Je kunt je camera volledig bedienen met je smartphone en gemaakte foto´s op je smartphone of tablet bekijken. Uiteraard kun je de foto´s ook direct overzetten naar je telefoon en vervolgens delen met vrienden of op social media. Meer info vind je op de Canon site.

foto van de dag 4 oktober 2014

Saturday, 04 October 2014 by

Het goeie leven… langs de Aa in Veghel.

Petzval lens

Friday, 03 October 2014 by

De Petzval lens. Behalve dat het een zeer opvallende verschijning is, kun je er foto’s met heel aparte onscherpte mee schieten door plaatjes van verschillend diafragma in de lens te plaatsen. De eerste variant van dit model lens stamt overigens al uit 1840. Voor het niet geringe bedrag van 599 dollar heb je hem in huis. Een review vind je hier.

foto van de dag 3 oktober 2014

Friday, 03 October 2014 by

Buiten zijn ze toch mooier dan binnen…;-)

foto van de dag 2 oktober 2014

Thursday, 02 October 2014 by

abSTRAKt…

workshop gepland!

Wednesday, 01 October 2014 by

Er staat een workshop “Fotografie voor beginners” gepland op zaterdag 25 oktober. Voor meer info kijk hier!

foto van de dag 1 oktober 2014

Wednesday, 01 October 2014 by

Mooi avondlicht in Mariaheide.

handige site met veel voorbeeldfoto’s

Wednesday, 01 October 2014 by

Ben je van plan een nieuwe camera te kopen? Op deze site vind je voorbeeldfoto’s van camera’s, objectieven en combinaties hiervan. Zo kun je voor aanschaf kijken of de beeldkwaliteit aan jouw wensen voldoet. Handig!  

welkom!

Wednesday, 01 October 2014 by

Welkom op mijn site en speciaal hier op mijn blog! Hier vind je regelmatig nieuwe foto’s, tips en weetjes over (uiteraard…)  fotografie.  Dus, volg me en laat gerust een bericht achter!

TOP