FORGOT YOUR DETAILS?

foto van de dag 1 januari 2015

Wednesday, 31 December 2014 by

Een gelukkig 2015!!

foto van de dag 31 december 2014

Wednesday, 31 December 2014 by

Fijne jaarwisseling!

foto van de dag 30 december 2014

Tuesday, 30 December 2014 by

Als sneeuw voor de zon…

foto van de dag 29 december 2014

Monday, 29 December 2014 by

Visvijver ‘t Ven in Veghel.

foto van de dag 28 december 2014

Sunday, 28 December 2014 by

foto van de dag 27 december 2014

Saturday, 27 December 2014 by

Winterstilte.

foto van de dag 26 december 2014

Friday, 26 December 2014 by

Fijne kerstdagen!

foto van de dag 25 december 2014

Thursday, 25 December 2014 by

Fijne kerstdagen!

foto van de dag 24 december 2014

Wednesday, 24 December 2014 by

Klaar voor Kerst…

foto van de dag 23 december 2014

Tuesday, 23 December 2014 by

Aan het begin van de avond spoedt Nederland zich huiswaarts…

foto van de dag 22 december 2014

Monday, 22 December 2014 by

De Sint Lambertuskerk in Zijtaart.

foto van de dag 21 december 2014

Sunday, 21 December 2014 by

Rudolph The Red Nosed Reindeer…

foto van de dag 20 december 2014

Saturday, 20 December 2014 by

The Haunted House…

foto van de dag 19 december 2014

Friday, 19 December 2014 by

On my way home…

foto van de dag 18 december 2014

Thursday, 18 December 2014 by

De megahoge fotomodellen op de Noordkade in Veghel.

foto van de dag 17 december 2014

Wednesday, 17 December 2014 by

wierookshotje.

foto van de dag 16 december 2014

Tuesday, 16 December 2014 by

Mooie luchten als de avond valt op de Zuidkade in Veghel.

foto van de dag 15 december 2014

Monday, 15 December 2014 by

Op weg naar Kerst…

foto van de dag 14 december 2014

Sunday, 14 December 2014 by

Verlaten…

foto van de dag 13 december 2014

Saturday, 13 December 2014 by

Zicht op de Zuid-Willemsvaart.

foto van de dag 12 december 2014

Friday, 12 December 2014 by

Een lekker weekend gewenst! 

foto van de dag 11 december 2014

Thursday, 11 December 2014 by

De Doorbraak.

foto van de dag 10 december 2014

Wednesday, 10 December 2014 by

Verlaten…

foto van de dag 9 december 2014

Tuesday, 09 December 2014 by

Verlaten…

foto van de dag 8 december 2014

Monday, 08 December 2014 by

Nachtvorst en een winterzonnetje.

foto van de dag 7 december 2014

Sunday, 07 December 2014 by

Veghel Glow!

foto van de dag 6 december 2014

Saturday, 06 December 2014 by

Waar drie weken geleden de Sinterklaasdrukte  heerste hangt nu de stilte en sfeer van Kerst.

foto van de dag 5 december 2014

Friday, 05 December 2014 by

De lieve lach van Sinterklaas…

foto van de dag 4 december 2014

Thursday, 04 December 2014 by

Nog eentje… de Robert A. Ballard brug.

foto van de dag 3 december 2014

Wednesday, 03 December 2014 by

Zicht op de Zuid-Willemsvaart.

TOP