FORGOT YOUR DETAILS?

foto van de dag 30 november 2014

Sunday, 30 November 2014 by

Aan de deur wordt niet gesnoeid.

foto van de dag 29 november 2014

Saturday, 29 November 2014 by

De gevel vaneen oude leegstaande gresfabriek.

foto van de dag 28 november 2014

Friday, 28 November 2014 by

Een lekker weekend gewenst!

foto van de dag 27 november 2014

Thursday, 27 November 2014 by

De Robert A. Ballard brug over de Zuid-Willemsvaart.

Bullet-time shot met 50 Canon camera’s

Wednesday, 26 November 2014 by

Mooi stukje techniek!

foto van de dag 26 november 2014

Wednesday, 26 November 2014 by

Soms móet je onderweg naar huis even stoppen… voor een zonsondergang bijvoorbeeld. Deze is gisteren tegen vijf uur geschoten in Eerde.

foto van de dag 25 november 2014

Tuesday, 25 November 2014 by

Na nachtvorst… komt zonneschijn. ;-)

foto van de dag 24 november 2014

Monday, 24 November 2014 by

Zicht op de N279 vanaf de Ballard brug.

foto van de dag 23 november 2014

Sunday, 23 November 2014 by

Industry by night.

foto van de dag 22 november 2014

Saturday, 22 November 2014 by

Hofzitting in Veghel.

foto van de dag 21 november 2014

Saturday, 22 November 2014 by

Kuussegat heeft een nieuwe prins!

foto van de dag 20 november 2014

Thursday, 20 November 2014 by

Onlangs heb ik foto’s gemaakt bij kaarsenboetiek.nl. Een mooi ambachtelijk bedrijf!

foto van de dag 19 november 2014

Wednesday, 19 November 2014 by

Technische info: Sluitertijd 0,5 seconde, diafragma F/11 en isowaarde  100. Van voor en achter belicht met  off-camera flashes, waarvan een voorzien van rode flash gel.

foto van de dag 18 november 2014

Tuesday, 18 November 2014 by

Blijft leuk, spelen met water … ;-)

foto van de dag 17 november 2014

Monday, 17 November 2014 by

Zo’n baard kriebelt tenminste niet!

foto van de dag 16 november 2014

Sunday, 16 November 2014 by

Vandaag goed aangekomen in Veghel!

foto van de dag 15 november 2014

Saturday, 15 November 2014 by

Eindhoven Glow.  

foto van de dag 14 november 2014

Friday, 14 November 2014 by

Eindhoven Glow.

foto van de dag 13 november 2014

Thursday, 13 November 2014 by

Eindhoven Glow!

foto van de dag 12 november 2014

Wednesday, 12 November 2014 by

Herfstslingers.

foto van de dag 11 november 2014

Tuesday, 11 November 2014 by

foto van de dag 10 november 2014

Monday, 10 November 2014 by

Gáán!! Voor de krollen op zijn…;-) bij de Krollenloop in Veghel.

foto van de dag 9 november 2014

Sunday, 09 November 2014 by

Klaar voor de start bij de eerste Krollenloop in Veghel!

foto van de dag 8 november 2014

Saturday, 08 November 2014 by

foto van de dag 7 november 2014

Friday, 07 November 2014 by

Een van de vele heerlijke gerechten bij restaurant Santorini in Veghel.

foto van de dag 6 november 2014

Thursday, 06 November 2014 by

Orchideetje.

foto van de dag 5 november 2014

Wednesday, 05 November 2014 by

De torentjes van kasteel Heeswijk Dinther.

foto van de dag 4 november 2014

Tuesday, 04 November 2014 by

Onderweg naar huis…Mooie herfstkleuren op de Voorhei in Mariaheide.

foto van de dag 3 november 2014

Monday, 03 November 2014 by

Avondlicht op het Paleiskwartier in Den Bosch.  

foto van de dag 2 november 2014

Sunday, 02 November 2014 by

Avondlicht op het Paleiskwartier in Den Bosch.

TOP