FORGOT YOUR DETAILS?

foto van de dag 31 oktober 2014

Friday, 31 October 2014 by

Avondlicht op het Paleiskwartier in Den Bosch.

foto van de dag 30 oktober 2014

Thursday, 30 October 2014 by

Avondlicht op het Paleiskwartier in Den Bosch.

foto van de dag 29 oktober 2014

Wednesday, 29 October 2014 by

Wat een miezerweer vandaag… Ik kan niet wachten op de lente!

foto van de dag 28 oktober 2014

Tuesday, 28 October 2014 by

Doorkijkje met spiegeling, geschoten tijdens de workshop bij Kasteel Heeswijk-Dinther.

workshop

Monday, 27 October 2014 by

Afgelopen zaterdag heb ik weer een workshop “Fotografie voor beginners” gegeven, met vier enthousiaste deelnemers.

foto van de dag 27 oktober 2014

Monday, 27 October 2014 by

De avond valt… in Veghel bij het oude Zwijsen College. Weer even wennen zo vroeg….

foto van de dag 26 oktober 2014

Sunday, 26 October 2014 by

De wintertijd is weer ingegaan. Laat maar komen dan.

foto van de dag 25 oktober 2014

Saturday, 25 October 2014 by

Herfstkleurtjes bij het kasteel in Heeswijk-Dinther.

foto van de dag 24 oktober 2014

Friday, 24 October 2014 by

Het gemeentehuis in Uden.

foto van de dag 23 oktober 2014

Thursday, 23 October 2014 by

Lekker luchtje, deze week geschoten in Heeswijk-Dinther. Met warm filtertje in Photoshop.

foto van de dag 22 oktober 2014

Wednesday, 22 October 2014 by

Bloemetjes, altijd gezellig!

foto van de dag 21 oktober 2014

Tuesday, 21 October 2014 by

Tussen de buien door…

foto van de dag 20 oktober 2014

Monday, 20 October 2014 by

Door de poort bij Kasteel Heeswijk Dinther.

foto van de dag 19 oktober 2014

Sunday, 19 October 2014 by

Daar bij de waterkant…

foto van de dag 18 oktober 2014

Saturday, 18 October 2014 by

1/200 seconde,  f/4, 200mm en plat op de grond…;-)

foto van de dag 17 oktober 2014

Friday, 17 October 2014 by

Lekker herfstzonnetje vandaag…:-)

foto van de dag 16 oktober 2014

Thursday, 16 October 2014 by

Herfstjuweeltje.

foto van de dag 15 oktober 2014

Wednesday, 15 October 2014 by

Van onderen!

foto van de dag 14 oktober 2014

Tuesday, 14 October 2014 by

Wierook+Photoshop= Smoke Art. ;-)

foto van de dag 13 oktober 2014

Monday, 13 October 2014 by

Surfing on the web.

foto van de dag 12 oktober 2014

Sunday, 12 October 2014 by

Nog eentje van de CHV Noordkade, iets koelere witbalans. Kwestie van smaak. ;-)

foto van de dag 11 oktober 2014

Saturday, 11 October 2014 by

Fotootje bij de Koekbouw, CHV Noordkade in Veghel.

foto van de dag 10 oktober 2014

Friday, 10 October 2014 by

Jawel, volle maan!!

foto van de dag 9 oktober 2014

Thursday, 09 October 2014 by

foto van de dag 8 oktober 2014

Wednesday, 08 October 2014 by

De herfst, prachtig seizoen voor macro’s!

foto van de dag 7 oktober 2014

Tuesday, 07 October 2014 by

foto van de dag 6 oktober 2014

Monday, 06 October 2014 by

Behalve blingbling trucks en heel veel tractors waren er ook demonstraties op het motorcrossterrein bij Trekkertrek in Boerdonk. Voor de geïnteresseerden: beweging op de achtergrond in beeld gebracht door de camera mee te bewegen met de motor. Instellingen: 1/60 seconde,  F/5, iso 100, 185 mm.

foto van de dag 5 oktober 2014

Sunday, 05 October 2014 by

Blingbling truck op de Trekkertrek in Boerdonk.

Een handige app op je smartphone of tablet die je niet mag missen als je een Eos Canon camera met WiFi hebt: de Eos Remote app.
Je kunt je camera volledig bedienen met je smartphone en gemaakte foto´s op je smartphone of tablet bekijken. Uiteraard kun je de foto´s ook direct overzetten naar je telefoon en vervolgens delen met vrienden of op social media. Meer info vind je op de Canon site.

foto van de dag 4 oktober 2014

Saturday, 04 October 2014 by

Het goeie leven… langs de Aa in Veghel.

TOP