FORGOT YOUR DETAILS?

foto van de dag 15 februari 2015

Sunday, 15 February 2015 by

Carnaval!

foto van de dag 14 februari 2015

Saturday, 14 February 2015 by

Architectuur in het Paleiskwartier in Den Bosch.

foto van de dag 13 februari 2015

Friday, 13 February 2015 by

Architectuur in het Paleiskwartier in Den Bosch.  

foto van de dag 12 februari 2015

Thursday, 12 February 2015 by

Mooi stukje natuur, en dat slechts 1000 meter van huis…;-)

foto van de dag 11 februari 2015

Wednesday, 11 February 2015 by

foto van de dag 10 februari 2015

Tuesday, 10 February 2015 by

Architectuur in het Paleiskwartier in Den Bosch.

foto van de dag 9 februari 2015

Monday, 09 February 2015 by

Keikes.. ‘n H&M.. Uje timmert aan de weg!

foto van de dag 8 februari 2015

Sunday, 08 February 2015 by

Dit spoort niet…

foto van de dag 7 februari 2015

Saturday, 07 February 2015 by

Mooi weer bij Paleiskwartier Den Bosch.

foto van de dag 6 februari 2015

Friday, 06 February 2015 by

foto van de dag 5 februari 2015

Thursday, 05 February 2015 by

En daar is even de zon…

foto van de dag 4 februari 2015

Wednesday, 04 February 2015 by

Provinciehuis Noord-Brabant.

foto van de dag 3 februari 2015

Tuesday, 03 February 2015 by

Lekkere zonsondergang bij de ijsbaan in Keldonk. Nu de vorst nog…

foto van de dag 2 februari 2015

Monday, 02 February 2015 by

foto van de dag 1 februari 2015

Sunday, 01 February 2015 by

foto van de dag 31 januari 2015

Saturday, 31 January 2015 by

Citroen cx, 1980…

foto van de dag 30 januari 2015

Friday, 30 January 2015 by

Op een goed weekend… Proost!

storing…

Friday, 30 January 2015 by

Vanwege een storing even geen ‘foto van de dag’….

foto van de dag 29 januari 2015

Thursday, 29 January 2015 by

Niks winter… Het voorjaar komt eraan!

foto van de dag 28 januari 2015

Wednesday, 28 January 2015 by

Morgen winter…?

foto van de dag 27 januari 2015

Tuesday, 27 January 2015 by

Panoramaatje bij ASV Veghel.

foto van de dag 26 januari 2015

Monday, 26 January 2015 by

foto van de dag 25 januari 2015

Sunday, 25 January 2015 by

Calvé pindakaas, wie is er niet groot mee geworden…?

foto van de dag 24 januari 2015

Saturday, 24 January 2015 by

Winter.

foto van de dag 23 januari 2015

Friday, 23 January 2015 by

foto van de dag 22 januari 2015

Thursday, 22 January 2015 by

Was het maar zover..

foto van de dag 21 januari 2015

Wednesday, 21 January 2015 by

@Noordkade Veghel.

foto van de dag 20 januari 2015

Tuesday, 20 January 2015 by

@Noordkade Veghel.

foto van de dag 19 januari 2015

Monday, 19 January 2015 by

Mooie combi..;-)

foto van de dag 18 januari 2015

Sunday, 18 January 2015 by

Stilleven van de zaterdagavond… @Noordkade Veghel.

TOP